Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Клуб маса Malme - Black

5.590 ден.
7.590 ден.
Потребни наградни поени: 7600
  • Производител: BJB
  • Шифра:706CLN1127
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Клуб маса изработена од метална конструкција и квалитетна иверица со дебелина од 18 mm

Дебелина на металната конструкција на ногарките: 15 mm х 15 mm

Димензии на масата: Должина: 110 cm Ширина: 55 cm Висина: 40 cm  

Време на испорака: 10-15 дена


706CLN1127

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција