Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

EXPLORER NOR264 26'' north велосипед

15.500 ден.
17.990 ден.
Потребни наградни поени: 16000
  • Производител: EXPLORER VENERA BIKE
  • Шифра:1261093
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

ИМА ВИЗУЕЛНО ПРИВЛЕЧЕН ДИЗАЈН И Е ОДЛИЧЕН ЗА ПОЛУПРОФЕСИОНАЛНО ВОЗЕЊЕ. ОПРЕМЕН СО V-BRAKE СОПИРАЧКИ КОИ ОВОЗМОЖУВААТ ПРЕЦИЗНО СОПИРАЊЕ.ВЕЛОСИПЕДОТ ИМА ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ОПРЕМА SHIMANO ЗА ПРЕЦИЗНО И БЕЗБЕДНО МЕНУВАЊЕ НА БРЗИНИ,ИЗДРЖЛИВИ ГУМИ MITAS ПОГОДНИ ЗА СЕКАКОВ ВИД НА ТЕРЕН.


Бренд: EXPLORER

боја: бела, РОЗЕВА 
материјал: челик
тип: ПЛАНИНСКИ ВЕЛОСИПЕД
димензија на тркала: 26 INCH
ВЕЛИЧИНА НА РАМОТ : 16''
број на брзини: 18
висина на возач: 142-165CM (S)

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција