Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Bosch UniversalGardenTidy дувалка за лисја

6.999 ден.
9.330 ден.
Потребни наградни поени: 7000
  • Производител: Bosch
  • Шифра:09056204
  • Наградни поени:40
  • Достапност:На залиха




или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Одлична електрична дувалка за лисја,
со високи преформанси и квалитет.
Исчистете го вашето двориште со леснотија!

Моќност –1800 W
Напон – 220-240 V ~ 50 Hz
Брзина во слободен од (вртежи) – 8000-15000 rpm
3 функции – дување, вшмукување и дробење
Максимален проток на воздух – 13,2 m3 / min.
Максимална брзина на дување – 270 km / h
Капацитет на вреќата – 35 lit.
Размер на мелење / дробење – 10:1
Должина на кабелот – 35 cm
Потенциометар за прилагодување на брзната
Додатна цефка за продолжување на предниот издув
Прерамка за носење на рамо
2 година гаранција

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција