Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ATM 304 5+5 двојни алуминиумски скали

3.990 ден.
4.490 ден.
Потребни наградни поени: 4111
  • Производител: ATM
  • Шифра:крусел 12204
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Двојна излезна скала

Димензии на затворена скала : 123 см
Надворешни димензии : 112 см 
Големина : 123 см
Висина : 15 см 
Број на скалила : 5+5
Килограми : 4,0 кг Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција