Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Клуб маса од масивно дрво Erin

11.900 ден.
16.900 ден.
Потребни наградни поени: 17000
  • Производител: BJB
  • Шифра:Клуб маса од масивно дрво Erin
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Клуб маса изработена од 100% масивно дрво. Горниот дел е изработен од бор, а ногарките од бука.

Димензии:

Ширина: 115cm

Длабочина: 50cm

Висина: 38cm

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена


8683742112044

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција