Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Наткасна Malmö

3.390 ден.
4.690 ден.
Потребни наградни поени: 4700
  • Производител: BJB
  • Шифра:Наткасна Malmö
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Изработена од квалитетна 18mm иверица.

Дебелина: 18mm

Дрвени ногарки

Висина: 55cm

Ширина: 40cm

Длабочина: 35cm

Висина на ногарки: 21cm

Две фиоки.

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена


8681875742978

Тагови: Наткасна Malmö

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција