Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Наткасна Turra

999 ден.
1.690 ден.
Потребни наградни поени: 2000
  • Производител: BJB
  • Шифра:Наткасна Turra
  • Наградни поени:20
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Изработена од квалитетна 18mm иверица.

Дебелина: 18mm

Висина: 65cm

Ширина: 20cm

Длабочина: 15cm

Висина на горна полица: 18cm

Висина на долнаполица: 42cm

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена


8682870704411

Тагови: Наткасна Turra

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција