Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Комода Lidya

6.990 ден.
9.990 ден.
Потребни наградни поени: 10000
  • Производител: BJB
  • Шифра:Комода Lidya
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.

Ширина: 182 cm  Висина: 82,5 cm  Длабочина: 41 cm

Време на испорака: 10-14 дена

8681875808490

Тагови: Комода Lidya

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција