Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ТВ комода Anika

7.990 ден.
9.990 ден.
Потребни наградни поени: 10000
  • Производител: BJB
  • Шифра:ТВ комода Anika
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.

Димензии на ТВ комода: Ширина: 180 cm  Висина: 48,6 cm  Длабочина: 35 cm

Време на испорака: 10-14 дена

8681875460964

Тагови: ТВ комода Anika

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција