Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Комплет за дневна соба Loki

16.990 ден.
20.990 ден.
Потребни наградни поени: 21000
  • Производител: BJB
  • Шифра:Комплет за дневна соба Loki
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Изработено од квалитетна 18mm иверица.

Спецификации на ТВ Комода

Ширина: 178cm

Висина: 44,8cm

Длабочина: 34,6cm

Спецификации за конзола:

Ширина: 180cm

Висина: 77,8cm

Длабочина: 41cm

Спецификации на клуб маса:

Ширина: 90cm

Висина: 35,6cm

Длабочина: 54cm

Спецификации на полица:

Ширина: 160cm

Висина: 35cm

Длабочина: 19,3cm

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена


8682870559110

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција