Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Комплет за дневна соба Luxe

13.990 ден.
19.990 ден.
Потребни наградни поени: 20000
  • Производител: BJB
  • Шифра:Комплет за дневна соба Luxe
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Изработено од квалитетна 18mm иверица.

Спецификации на ТВ комода

Ширина: 180cm

Висина: 50cm

Длабочина: 30cm

Метални ногарки

Спецификации на клуб маса:

Ширина: 90cm

Висина: 40cm

Длабочина: 60cm

Метални ногарки 

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена


8683742452157

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција