Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Fabbygo SC-091A-60 Гарден Маса

2.999 ден.
3.699 ден.
Потребни наградни поени: 3999
  • Производител: fabbygo
  • Шифра:SC-091A-60
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Боја:Црна
Материјал: метал, стакло
Димензии:60x60x70 cm

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција