Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Лулашка полу-јајцеста BIANCA

9.990 ден.
14.999 ден.
Потребни наградни поени: 15000
  • Производител: WURTH
  • Шифра:FLJB
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Изработка од пластифицирани челични цевки и PVC ратан.

Стабилна основа и атрактивен дизајн.

Материјалот на перницата е водоотпорен.Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција