Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Лулашка за градина тросед De-lux

13.770 ден.
14.999 ден.
Потребни наградни поени: 13770
  • Производител: WURTH
  • Шифра:FBLN3K
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Димензии на лулашката: 194x120x173

Димензии на ногарки: 48/28/25/19/16mm

Материјал на ткаенина: 160g/m2

Дебелина на сунѓер: 8cm

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција