Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Нишалка на јаже INART црна

2.490 ден.
3.290 ден.
Потребни наградни поени: 2999
  • Шифра: 3-50-243-0013
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Висечки нишалка со јаже

Исто така погодна за внатрешна употреба

Димензии 60х80х135см

Максимална носивост: 250кг 
Шифра 3-50-243-0013

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција