Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

EXPLORER SPY200 20'' daisy multicolour детски велосипед

9.999 ден.
10.999 ден.
Потребни наградни поени: 10499
  • Производител: EXPLORER VENERA BIKE
  • Шифра:1201012
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха


ОВОЈ ВЕЛОСИПЕД СЕ КАРАКТЕРИЗИРА СО КОМПАКТНА И ПРАКТИЧНА, ЦВРСТА РАМКА, ОДЛИЧЕН ДИЗАЈН, ВПЕЧАТЛИВИ БОИ.СО КВАЛИТЕТНИ ДРУГИ КОМПОНЕНТИ. ПЛАНИНСКИОТ ВЕЛОСИПЕД ЗА ЈУНИОРИ Е ОПРЕМЕН СО КОМПЛЕТ ЛЕСНИ АЛУМИНИУМСКИ СОПИРАЧКИ „V-brake“.

 
Бренд: EXPLORER

боја: бела, мултиколор
материјал: челик
тип: за деца
димензија на тркала: 20 INCH
ВЕЛИЧИНА НА РАМОТ : 11''
за возраст од 8 до 10 години
број на брзини: 6
висина на возач: 120-142CM (ххс)

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција