Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Огледало 105х40, црно

2.990 ден.
3.990 ден.
Потребни наградни поени: 3000
  • Производител: BJB
  • Шифра:481LNA3177
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Пластична рамка

Дебелина на рамката: 3 cm

Дебелина на огледалото: 4 mm

Димензии: 40 x 105 cm

Може да се фиксира на ѕид

Време на испорака: 15 дена
481LNA3177

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција