Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Комода Clara - Oak

9.999 ден.
13.990 ден.
Потребни наградни поени: 10100
  • Производител: BJB
  • Шифра:855DTE4212
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Комода изработена од висококвалитетна оплеменета иверица со дебелина од 18 mm

Ширина: 142 cm  Висина: 83 cm  Длабочина: 35,6 cm

Висина на ногарките: 20 cm

Време на испорака: 15 дена
855DTE4212

Тагови: Комода Clara - Oak

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција