Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ТВ комода Amsterdam

8.990 ден.
11.990 ден.
Потребни наградни поени: 9000
  • Производител: BJB
  • Шифра:382NRC2506
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

ТВ комода изработена од квалитетна иверица со дебелина од 18 mm

Должина: 180 cm  

Висина: 42 cm  

Длабочина: 35 cm

Време на испорака: 15 дена
382NRC2506

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција