Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Подна ламба SH207

1.600 ден.
2.500 ден.
Потребни наградни поени: 2500
  • Производител: BJB
  • Шифра:8683342850322 | 687HMY1917
  • Наградни поени:20
  • Достапност:2 - 3 дена
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

METAL BODY

Jute Cap

Height: 140 cm

Cap's Diameter: 18 cm

Socket Type: E 27 Max 60 W

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена


8683342850322 | 687HMY1917

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција