Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Полица Brown

13.490 ден.
16.590 ден.
Потребни наградни поени: 16600
  • Производител: BJB
  • Шифра:Полица Brown
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Изработено од квалитетна 18mm иверица, со метални ногарки.

Димензии:

Висина: 182cm

Ширина: 80cm

Длабочина: 36cm

Висина на полици: 28cm

Метални ногарки.

Може да се фиксира на ѕид

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена


8682870773288

Тагови: Полица Brown

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција