Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Закачалка со чевларник Industrial

4.490 ден.
5.990 ден.
Потребни наградни поени: 6590
  • Производител: BJB
  • Шифра:Закачалка со чевларник Industrial
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Закачалка со чевларник, изработена од метални профили (20х30) кои се електростатски бојадисани и квалитетна 18mm иверица.

Димензии:

Висина: 172cm

Ширина: 86cm

Длабочина: 30cm

Полица за складирање : ширина 86cm | длабочина 30cm

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена


8683342806367 | 203DRG1701

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција