Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
Стол AVANI црна боја Нема залиха
Стол AVANI црна боја
Стол AVANI црна боја
Стол AVANI црна боја
Стол AVANI црна боја

Стол AVANI црна боја

8.900 ден.
9.990 ден.
Потребни наградни поени: 9100
  • Шифра:AVANI 236-000015
  • Наградни поени:100
  • Достапност:Нема залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

За оние од вас кои бараат столче што импресионира со својата естетика, серијата Авани е најдобриот предлог за купување.
Може да се користи внатре и надвор и е идеално решение и за професионални простори.

Спецификации:
* Рамката е изработена од дрво.
* Седиштето и наслонот од PE ратан и мрежа на седиштето.
* Боја: црна

Димензии на производот:
*Должина: 61,5 см
*Ширина: 65 см
*Висина: 80,5 см

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-14 дена
236-000015

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција