Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Стол GASTON црна боја

1.499 ден.
2.990 ден.
Потребни наградни поени: 1999
  • Производител: BJB
  • Шифра:GASTON 029-000051
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Стол GASTON црна боја 029-000051

Поканете го скандинавскиот ретро стил во вашиот дом, со прекрасниот стол Гастон. Одберете боја која ја отсликува вашата личност или уредете го ентериерот комбинирајќи го со други парчиња мебел за впечатлив визуелен ефект. Гастон има седиште од еко кожа и цврсти дрвени ногарки, кои ја комплетираат естетиката на оваа трпезариска столица.

Спецификации:

- Изработен од црсто дрво и полипропилен 2800g/m3, со PU.
- Достапен во повеќе бои.

Димензии:

Должина 47.5cm
Длабочина 57cm
Висина 80.5cm
Висина на седиште 47cm

Едноставна монтажа по упатство, кое е вклучено во пакувањето


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција