Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

INTEX 68307 Explorer K2 312 x 91 x 51 cm кајак DEK000382128

9.750 ден.
9.790 ден.
Потребни наградни поени: 10000
  • Производител: INTEX
  • Шифра:09056873
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

  • INTEX 68307 Explorer K2 кајак
  • Димензии: 312 x 91 x 51 cm
  • Носивост: до 160 кг (2 лица)
  • Вклучени алуминиумски весла
  • Бренд: INTEX 

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција