Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

RAPID Детски Автомобил WHITE 26103

10.990 ден.
12.500 ден.
Потребни наградни поени: 11200
  • Шифра:26103
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

 BLUETOOTH REMOTE CONTROL
– SAFETY BELT
– DOOR OPENING
– SMOOTH START
– MP3
– USB
– CAR LIGHTS
– 12V4.5AH

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција