Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
Elka 150 СМ НОРВИЧ СНЕЖНА СО ШИШАРКИ Нема залиха
Elka 150 СМ НОРВИЧ СНЕЖНА СО ШИШАРКИ
Elka 150 СМ НОРВИЧ СНЕЖНА СО ШИШАРКИ

Elka 150 СМ НОРВИЧ СНЕЖНА СО ШИШАРКИ

4.490 ден.
5.690 ден.
Потребни наградни поени: 6000
  • Производител: Iskra
  • Шифра: 09054333
  • Наградни поени:50
  • Достапност:Нема залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Зелена елка Норвич со шишарки , висина 150 см, изработена од пластика
Лесна инсталација и расклопување.
Атрактивен изглед.
Вештачката вештачка елка  Норвич во снежно  зелена боја и висина од 150 cm е погодна и за помали простори.
Елката лесно може да се постави и расклопи. Украсете го со одбрани
новогодишни лампиони и внесете ја магијата на празничната сезона во вашиот дом.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција