Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

LEGONI 305cm FUN трамполина зелена со заштитна мрежа ID: EK000308111

15.999 ден.
17.999 ден.
Потребни наградни поени: 12000
  • Шифра:LEGONI 305cm FUN
  • Наградни поени:130
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

LEGONI FUN трамполина зелена со заштитна мрежа Дијаметар: 305 cm висина на заштитна мрежа: 180 cm Висина на платформа: 75 cm Максимална носивост: 150 kg Бренд: LEGONI

БојаЗелена
Тип на производТрамполини
БрендLegoni
Гаранција1 год.
максиламлна носивост150 kg
висина на платформа75 cm
висина на заштитна мрежа180 cm
дијаметар305 cm
број на опруги60
број на нозе3

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција