Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
BIDIM  Ратан гарнитура за во градина ROMA Нема залиха
BIDIM  Ратан гарнитура за во градина ROMA

BIDIM Ратан гарнитура за во градина ROMA

16.880 ден.
19.499 ден.
Потребни наградни поени: 18000
  • Производител: WURTH
  • Шифра:FBRG4
  • Наградни поени:100
  • Достапност:Нема залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

•Димензии на фотелја: 59cmx62cmx84cm
•Димензии на двосед: 115cmx62cmx84cm
•Димензии на маса: 78cmx47cmx45cm
•Дебелина на перница за седење: 5cm, полиестер

•Материјал: Пластичен ратан
•Конструкција: Челични цевки
•Боја: Црна

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција