Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Tрамполина 305CM 10FT-4 305SHA

11.999 ден.
12.699 ден.
Потребни наградни поени: 12999
  • Шифра:10FT-4 305SHA
  • Наградни поени:130
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

TРАМПОЛИНА 305СМ 10FT-4 305SHA
СО СКАЛИ 305СМ Х 230 СМ - МАХ 120 КГ 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција