Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

RKS HS15 FAT E-BIKE 26" елекртичен велосипед

83.999 ден.
89.999 ден.
Потребни наградни поени: 80550
  • Производител: RKS
  • Шифра:RKS HS15
  • Наградни поени:500
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Мотор: RKS 48V 250W

Батерија: 48V 14,5Ah (се одвојува) 700Watth.

Систем на сопирачки: хидрауличен диск XOD E500

Досег: 60 - 100 км

Максимална брзина: 25 км/ч

Екран: M5 48V LCD

Време на полнење: 5-6 часа.

Wheel’s: Speke Wheel 26"

Предна / Задна гума: ChaoYang 26 x 4"

Седло: Гел Comfort

Рамка: 26 инчи 6061 алуминиум

Слободно тркало: Шимано

Предна вилушка: Вилушка за суспензија

Предно светло: контролирано со LCD дисплеј

Задно светло: Пластично светло На батерија

Менувач: Shimano 7 БРЗИНИ

Заден носач: Да, се одвојува

Нето тежина: 31 кг

Максимална тежина: 131 кг

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција