Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

RKS TNT 5 PRO E-BIKE електричен велосипед

39.999 ден.
53.999 ден.
Потребни наградни поени: 58500
  • Производител: RKS
  • Шифра:RKS TNT 5 PRO E-BIKE
  • Наградни поени:500
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Максимална брзина 25 км/ч

Prowheel PRO-R42PP

Ланец KMC M30

Менувачи Shimano TX30 6SP

Седло Гел Comfortable Sport

менувач: заден Shimano RDTY300D 6SP

Детали за моторот

RKS 36V 250W

Опсег 35-45 км

Време на полнење 4-6 часа

Приказ S866 LCD дисплеј

Батерија 36V 8,8Ah

Предна сопирачка YX-DB06 диск од легура

Диск на задните сопирачки

Рамка 20”  легура

Гуми Двоен ѕид 

Предна гума Kenda K-935 20”

Задна гума Kenda K-935 20”


Тежина 27 кг

Браник: пластика

Предно/задно светло: 36V контролирано со дисплеј / пластична ЛЕД

Тагови: RKS TNT 5 PRO E-BIKE

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција