Пегли на пареа

Пегли на пареа

Сите видови на пегли

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ECG NZ-212  пегла на пареа
• Површината за пеглање од нерѓосувачки челик • Континуирана контрола на температурата • Регулирањ..
899 ден.
без ДДВ: 762 ден.
ETA027390000 ESMIRA Пегла на пареа
* Керамичка плоча - Специјална керамичка плоча со одлични карактеристики како што се брза топлинска ..
1.150 ден.
без ДДВ: 975 ден.
Gallet 370 Пегла на пареа
Пеглата Галет привлекува внимание со својот елегантен и контрастен дизајн. И температурата и интензи..
1.199 ден.
без ДДВ: 1.016 ден.
ECG NZ-190 Пегла на пареа
Пегла на пареа за алишта Јачина – 2000 w Нормално испарување – 14 до 20 g / min. Испарување со ..
1.349 ден.
без ДДВ: 1.143 ден.
Gallet 372 Пегла на пареа
Пеглата Галет привлекува внимание со својот елегантен и контрастен дизајн. И температурата и интензи..
1.349 ден.
без ДДВ: 1.143 ден.
Gorenje SIH 1800BT пегла
Карактеристики   Полна пареа Пеглата најдобро функционира кога раб..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
Lafe LAF-02 Пегла на пареа
Пегла на пареа за алишта Јачина – 2200 w Нормално испарување – 14 до 20 g / min. Испарување со ..
1.599 ден.
без ДДВ: 1.355 ден.
Gorenje SIH 2200BS пегла
Карактеристики Полна пареа Пеглата најдобро функционира кога работи на..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
Lafe LAF-02B Пегла на пареа
Пегла на пареа за алишта Јачина – 2200 w Нормално испарување – 14 до 20 g / min. Испарување со ..
1.699 ден.
без ДДВ: 1.440 ден.
ROWENTA DA1510F2 travel
Карактеристики ПАТНА ПЕГЛАМОЌНОСТ 1000 WВЕРТИКАЛНО ПЕГЛАЊТЕМОЖНОСТ ЗА РАБОТА ОД 110 - 220 VПР..
1.899 ден.
без ДДВ: 1.609 ден.
Lafe ZPH-001 Пегла на пареа
Пегла на пареа за алишта Јачина – 2600 w Нормално испарување – 14 до 20 g / min. Испарување со ..
1.999 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
Grundig SI-6450 Пегла на пареа
Пегла на пареа за алишта Елегантна и моќна пегла, која го олеснува  пеглањето. Со внимателно ..
2.999 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
-9%
TEFAL FV4920E0 пегла на пареа
Карактеристики ПЕГЛА НА ПАРЕАМОЌНОСТ 2500WУДАРНА ПАРЕА 0-40ГР/МИНПОСТОJАНА ПАРЕА 150ГР/МИН ..
2.999 ден.3.299 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
-8%
Gorenje SIT2700RI пегла
Карактеристики Полна пареа Пеглата најдобро функционира кога работи на..
3.290 ден.3.590 ден.
без ДДВ: 2.788 ден.
-15%
TEFAL FV4944E0 пегла на пареа ULTRAGLISS
  Пеглање сега е едноставно со перформанси која овој производ ги има Специјално дизајниран ..
3.390 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.873 ден.
TEFAL GV4630 пегла на пареа
ПЕГЛА/ГЕНЕРАТОР НА ПАРЕАМОЌНОСТ 2300 WКЕРАМИЧКА ПЛОЧАКАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАР 0,7 ЛПРОМЕНЛИВА ПАРА 110..
7.998 ден.
без ДДВ: 6.778 ден.
TEFAL GV7556e0 пегла на пареа
Експрес компактна лесна контрола, пегла за сите ткаенини *! Со Express Easy, нема потреба од к..
13.799 ден.
без ДДВ: 11.694 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS