Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Fabbygo сушара HANDY

1.099 ден.
1.799 ден.
Потребни наградни поени: 1100
  • Производител: fabbygo
  • Шифра:Fabbygo сушара HANDY
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Должина на жици :20 м

Пластични парчиња да се спречи лизгање

Со можбост за преклопување и лесно за

носење

Вакумско транспарентно пакување

БАР КОД:8697435181163

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција