Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ISKRA SL-2088A Пегла на пареа

1.199 ден.
1.399 ден.
Потребни наградни поени: 2000
  • Производител: Iskra
  • Шифра:ISKRA SL-2088A
  • Наградни поени:30
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Пегла на пареа за алишта

Моќност: 2000W
Напон: 220-240V, 50Hz
Капацитет на канистерот за вода: 200 ml
Керамичка површина
Испуштање на пареа
  - вертикално
  - нормално: 8-15 g/min
  - интензивно: 0.3-0.8 g/tlak
• прскање вода
• термостат
• функција - самочистење
• димензии: 260x113x146 mm (V x Š x D)
• тежина: 0.9 kg
• должина на ел. кабел: 1.9 m
• дозер
2 години гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција