Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ISKRA SL-2077A Пегла на пареа

999 ден.
1.299 ден.
Потребни наградни поени: 1300
  • Производител: Iskra
  • Шифра:ISKRA SL-2077A
  • Наградни поени:30
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Карактеристики:

• Моќност: 1800W
• Напон: 220-240V, 50Hz
• Капацитет на канистерот за вода: 220ml
• Керамичка површина
• Испуштање на пареа
 - вертикалнo 
 - нормално: 8-15 g/min  
 - интензивно: 0.3-0,8 g/tlak
• Прскање вода 
• Прилагодлив термостат 
• Функција - самочистење 
• Мерица
• Димензии: 295x120x162 mm (ДхШхВ)
• Тежина: 0,93 kg 
• Должина на ел. кабел: 1.9 m

• Димензии на кутија во mm: 363(Д) x 110(Ш) x 140(В)
• Нето тежина: 0,93 kg
• Бруто тежина: 0,98 kg

2 години гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција