Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Полупрофесинален и Професионален алат

Карактеристики Влезна моќност 1010 W Брзина на траката 190-..
8.290 ден.
Повеќе

Карактеристики: Напон: 18V Моќност : 2 х Li-ion Батерија ( 2,0Ah ) Вртежи во празно: во пр..
8.490 ден.
Повеќе

Лесена рачна брусилка со совршена ергономијаОдлична за завршно шмирглање без гребнатинки и жлебови, ..
8.599 ден.
Повеќе

  Подна млазница за универзална употреба за чистење на влажни и суви м..
8.650 ден.
Повеќе

Опис Димензии на алатот (ширина): 74 mm Димензии на алатот (должина): 340 mm Димензии на ..
8.750 ден.
Повеќе

Универзално ниво 3 Совршен за реновирање, украсување и одржување работи Проекција на ласерски кр..
8.890 ден.
Повеќе
-22%

​ Карактеристики Влезна моќност 1200 W Дијаметар на диск ..
8.990 ден. 11.490 ден.
Повеќе
-14%

Карактеристики: Напон: 230-240V ~ 50Hz Моќност: 1500W (max) Ударна моќ: 5.5 J Брзина без оптов..
8.999 ден. 10.500 ден.
Повеќе

Лесна компактна дупчалка / одвртувач со исклучително компактен дизајн за разноврсна употреба.Вретено..
8.999 ден.
Повеќе
-10%

„Vario (V)“- Електронски систем за прилагодување на брзината спрема различните материјали кои се обр..
8.999 ден. 9.999 ден.
Повеќе

Компактен и разновиден  за израмнување на кратки растојанија И хоризонталните и вертикалните линии ..
9.299 ден.
Повеќе
-14%

• моќност: 230~50Hz • јачина: 1320W • вртежи: 9000 min-1 • дијаметар на нож: 125мм • длабочина: ..
9.499 ден. 10.999 ден.
Повеќе

Брзо,сигурно и извондредно робусно ласерско мерење за груби работни места. Идеален за напорни граде..
9.699 ден.
Повеќе

Моќен и сигурен 850w мотор за подолг животен век. Висок вртежен момент и високи перформанси за дупче..
9.990 ден.
Повеќе

Карактеристики:напон: 230-240V~50Hzмоќност: 1050 Wмоќност на удар: 10 Јбрзина без оптоварување: дупч..
9.999 ден.
Повеќе
Прикажани 76 до 90 од 164 (11 страни)