Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Гер пила за метал 355mm BORMANN BCS2000 2000W

5.999 ден.
8.999 ден.
Потребни наградни поени: 9000
  • Шифра:Гер пила за метал 355mm BORMANN BCS2000 2000W
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Спецификација на продуктот

 

ПроизведувачBORMANN
МоделBCS2000
Моќност2000 W
Големина на диск355 mm
Максимална димензија за сечење под агол90° 105cm/ 45° 85cm
Број на вртежи во празен од3800 0 / min
Насаден отвор на диск Ø25.4  mm

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција