Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Kawasaki MTX-K-EHD 850 перфоратор

2.999 ден.
6.999 ден.
Потребни наградни поени: 4000
  • Производител: BJB
  • Шифра:Kawasaki MTX-K-EHD 850 перфоратор
  • Наградни поени:30
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Kawasaki MTX-K-EHD 850 W електропневматска дупчалка.

Карактеристики на дупчалката:

Моќност 850W, број на вртежи 0-2800min-1.

Удари во минута: 0-6.680min-1,

Тип на стебло за стегање SDS - Plus,

Максимално дупчење на челик 10mm, максимално дупчење на дрво 20mm,

Максимално дупчење на бетон 10mm.

Ударна енергија 1.5 Ј, тежина 2,6kg

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција