Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Заварувач на пластични цевки Iskra PWM-1500

4.999 ден.
5.999 ден.
Потребни наградни поени: 8500
  • Производител: Iskra
  • Шифра:1134
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

• Заварувач на пластични цевки
• Напон: 220-240V~50Hz
• Моќност: 1500W
• Температура на заварување: 0-300 °C
• Заштита од прегревање
• Индикатор за вклучување
• Индикатор за температура
• Додатоци:
  - 6 × грејни тела (мм): Ø20 / Ø25 / Ø32 / Ø40 / Ø50 / Ø63
  - 1 × ножици за пластични цевки 
  - 1 × алуминиумски држач
  - 3 × завртка
  - 2 × инбус клуч
  - вклучена метална кутија

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција