Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra GX-BMC002 Ударна дупчалка во мајсторска гарнитура

3.499 ден.
3.999 ден.
Потребни наградни поени: 3600
 • Производител: Iskra
 • Шифра:178
 • Наградни поени:50
 • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Iskra GX-BMC002, 500 W бормашина во комплет со битови за штрафење, насадни клучеви и бургии. Алатката е во лесен куфер, направен од квалитетна пластика, пренослив и наменет за организирано складирање.

 

Iskra вибрациска бормашина GX-BMC002 со сет алати - карактеристики:

 • Јачина: 500W
 • Напон: 230-240V~50Hz
 • Брзина на вртежи: 0-3000/min-1
 • Глава: ø 13mm
 • Променлива брзина
 • Два сета на вртење
 • Рачка
 • Мерач на длабочина
 • Должина на кабел: 1,5m
 • Пакување: куфер
 • Димензии на пакување (В mm): 315 (Д) x 95 (Ш) x 340 (Д)
 • Нето тежина: 3,625 kg
 • Бруто тежина: 3,75 kg
 • Гаранција 24 месеци
 • Димензии на амбалажа (v mm): 410 (Д) x 380 (ш) x 340 (В)

Сетот на рачни алати се содржи од:

 • Столарски чекич 227g
 • Комбинирана клешта
 • Клешта која се подесува
 • Магнетски додаток за додавање 
 • Тапетарски нож
 • Метро (2 m)
 • Сет на насадни клучеви
 • Сет 25 mm додаток
 • Сет за бушење
 • Типли

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција