Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР ПЛУС 180Х120Х45 5Х250кг 2 - 3 дена
МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР ПЛУС 180Х120Х45 5Х250кг

МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР ПЛУС 180Х120Х45 5Х250кг

5.490 ден.
6.799 ден.
Потребни наградни поени: 7000
  • Производител: MAX
  • Шифра:МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР ПЛУС 180Х120Х45 5Х250кг
  • Наградни поени:100
  • Достапност:2 - 3 дена
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Модел: 1186

Број на полици: 5

Вкупна носивост: 1250 kg

Висина: 1800 mm

Ширина: 1200 mm

Длабочина: 450 mm

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција