Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Bosch ARM 32 Електрична косилка за трева

5.999 ден.
7.199 ден.
Потребни наградни поени: 6800
  • Производител: Bosch
  • Шифра:ш.09014557
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Карактеристики и предности

  • Иновација: Чешел за трева кој го коси вашиот тревник до самата ивица.
  • Мала тежина и лесно ракување и носење на уредот – само 6,8 кг.
  • Голема сила: 1200 W Powerdrive – моторот обезбедува и лесна работа и при висока трева.
  • Ергономски дизајн на рачката за совршено ракување.
  • Едноставно користење Powerdrive мотор безбедуваат лесно користење.
  • Корпа за трева од 31 литар за поголем капацитет на прибирање на тревата.

Спецификација на продуктот

Сила на моторот 1200 W
Дијаметар на сечење 32 cm
Висина на сечење 20-60 мм
Капацитет на корпа 31 лит.
Тежина 6,8 kg

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција