Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
Bosch ARM 32 Електрична косилка за трева Нема залиха
Bosch ARM 32 Електрична косилка за трева
Bosch ARM 32 Електрична косилка за трева
Bosch ARM 32 Електрична косилка за трева

Bosch ARM 32 Електрична косилка за трева

5.799 ден.
7.199 ден.
Потребни наградни поени: 6800
  • Производител: Bosch
  • Шифра:ARM 32
  • Наградни поени:50
  • Достапност:Нема залиха


Карактеристики и предности

  • Иновација: Чешел за трева кој го коси вашиот тревник до самата ивица.
  • Мала тежина и лесно ракување и носење на уредот – само 6,8 кг.
  • Голема сила: 1200 W Powerdrive – моторот обезбедува и лесна работа и при висока трева.
  • Ергономски дизајн на рачката за совршено ракување.
  • Едноставно користење Powerdrive мотор безбедуваат лесно користење.
  • Корпа за трева од 31 литар за поголем капацитет на прибирање на тревата.

Спецификација на продуктот

Сила на моторот 1200 W
Дијаметар на сечење 32 cm
Висина на сечење 20-60 мм
Капацитет на корпа 31 лит.
Тежина 6,8 kg

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција