Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ЕКО 1800Х750Х300 6Х75кг

3.499 ден.
4.299 ден.
Потребни наградни поени: 4000
  • Производител: MAX
  • Шифра:МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ЕКО 1800Х750Х300 6Х75кг
  • Наградни поени:40
  • Достапност:На залиха


Модел: 1193

Број на полици: 6

Вкупна носивост: 450 kg

Висина: 1800 mm

Ширина: 750 mm

Длабочина: 300 mm

Материјал: Метал-метал

Се монтира со шрафови.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција