Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Fabbygo FBY-123 правсмукалка со сад 2000 вати

4.399 ден.
4.990 ден.
Потребни наградни поени: 4300
  • Производител: fabbygo
  • Шифра:Fabbygo FBY-123 правсмукалка со сад 2000 вати
  • Наградни поени:60
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Моќност: 2000w
Капацитет: 2,5л
Должина на кабел: 5м.
Напон: 220~240 V 50-60 Hz
Ниско ниво на бучава
Хепа филтер
Метална телескопска цевка
Бар Код 000175460

Контрола на брзина

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција