Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

EXPLORER QES281FIT 28'' QUEST CITY велосипед

12.999 ден.
14.490 ден.
Потребни наградни поени: 15800
  • Производител: EXPLORER VENERA BIKE
  • Шифра:1281011
  • Наградни поени:330
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

БРЕНД: EXPLORER
БОЈА: ПЛАВА, ЦРНА
материјал: челик
тип: TOURING CROSS
димензија на тркало: 28 INCH
тип на сопирачки: V-BRAKE
број на брзини: 21
висина на возач: 167-192CM (L/XL)
внатрешна висина на нозе: 79-94 CM
големина на рам: 18 INCH

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција