Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ISKRA електрична скара YD307T

2.599 ден.
2.999 ден.
Потребни наградни поени: 3000
  • Производител: Iskra
  • Шифра:ISKRA електрична скара YD307T
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Напон: 220-240V~50/60Hz

• Моќност: 2200W

• Димензии на скара: 570 x 435 mm (Д x Ш)

• Хромирана метална решетка за греење

• Термостат со LED индикатор

• Квалитетна електрична скара во VDE штекер

• Резервоар за собирање маснотии

• Ветробранско стакло

• Димензии на кутијата (ч mm): 595 (L) x 440 (Ш) x 80 (В)

• Нето тежина: 3,2 kg

• Бруто тежина: 3,6 kg


• 24 месеци гаранција

бар код 3830076852442

Пакување надворешно пакување

ЕАН код надворешно пакување: 3830076852534

• Димензии на кутијата (h mm): 610 (L) x 265 (Ш) x 460 (В)

• Количина: 3 парчиња/картон

• Нето тежина: 9,65 kg

• Бруто тежина: 11 kg

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција