Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

WEBER ПРЕСТИЛКА ЗА СКАРА

2.399 ден.
2.750 ден.
Потребни наградни поени: 2999
  • Производител: WEBER BBQ
  • Шифра:м-46474
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Ја штити облеката 
Прикладна за сите величини 
Со џебови 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција