Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

WEBER АЛУМИНИУМСКИ САДОВИ 10КОМ

699 ден.
799 ден.
Потребни наградни поени: 999
  • Производител: WEBER BBQ
  • Шифра:M-46415
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Малите алуминиумски садови се идеални за собирање на вишокот маснотии што се јавува при печење месо. Тие можат да се користат со повеќето модели на скара со гас и електрична енергија.
Погодни  и за печење на тивок оган.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција