Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

WEBER ЗАШТИТНА РАКАВИЦА

1.590 ден.
1.799 ден.
Потребни наградни поени: 1999
  • Производител: WEBER BBQ
  • Шифра:M-46472
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Вебер ракавицата за скара ќе обезбеди оптимална заштита на рацете додека печете на скара. Моделот на ракавици е подолг, а големината е универзална и одговара на сите.


Должина: 19,5 см
Големина: универзална
Боја: црна

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција